Deputeti rrah analistin, e gjitha ndodhi në emisionin që po transmetohej Live (Video)

Grushte e rrahje në mes të emisionit. Kështu së paku raportojnë mediat të ketë ndodhur gjatë një emisioni televiziv. Sipas mediave, ka qenë deputeti ukrainas Igor Mosiyçuk ai që është përleshur në transmetim live në televizion me analistin dhe ekspertin e shkencave politike, Aleksandr Semçenko. Po sipas mediave, Mosiyçuk e akuzoi analistin se paguhet nga lideri i Çeçenisë, Ramzan Kadirov për të bërë propagandë për Rusinë. Më pas, i provokuar, analisti e ka quajtur deputetin të sëmurë mendor, pas së cilës gjë edhe e ka sulmuar. Per te pare videon shtip nerek.kllam

Leave a Reply