Motrat Mustafa i ‘hak;merren’ Shyhrete Behlulin, po shoqërohen me këngëtaren e njohur

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun.
Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Safetja dhe Sahidja janë përfolur shumë kohëve të fundit për prishje të raporteve me këngëtaren, Shyhrete Behluli.,shtyp r,eklamen dhe vazhdo

Leave a Reply