Artistja e njohur shqiptare: Vjehrra duhet rrahur 5 herë në ditë (Video)

Nuk është ndonjë sekret që nuse e vjehrrë kanë raporte konfliktuale, madje ndonjëherë edhe duke i kaluar të gjitha limitet.

Teksa poston një foto në rrjetet sociale, ku shihet ajo që ndodhi në “TV Klan”, Rudina shkruan përmbi foto, “Vjehrra ideale për ta rrahur 5 herë në ditë” shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *