Reperi Noizy, serish konflikt me Cozman, tani i publikon video me Tunen ….. Shiko pamjet…

Reperi Noizy ne Emisionin Zone e Lire,foli edhe per intervisten 6 dite pa Ermalin ku ne nje menyre e la te kuptohet se ka pasur mardhenje intime me Tunen.. Kam pasur disa gjera por.. U tha Noizy teksa pohoi me koke pohimin e Canit..Tani aj ka postuar edhe nje video te saj duke nencmuar teper Cozmanin dhe Tunen.Aj poston video nga dhoma e nje hotelit shiko videon ne vazhdim dhe binduni vet..per te pare videon e plote shtip nerek.kkllam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *