Enca e pranon: Bera s*ks me djalin e video klipit, ishte i “tmerrshem” shqiptaret nuk i’u afrohen as deri te thoni… ( VIDEO )

Enca Haxhiu behet e para këngëtare Shqiptare qe ka realizuar një klip tërësisht te pazakontë për kohen e Shqiptareve, ajo bën puthje e prekje te cilat vetëm ne klipe te Rihhanes mund te shohësh.. Ajo pranon se ka bër s*ks me modelin nga Spanja, për te cilin thotë se është i jashtëzakonshëm ne shtrat, dhe se dëshiron te gjej një Shqiptar te tillë. Për e shikuar intervistën e Ences ne KLAN KOSOVA, atëherë shtip nerek.kkllam dhe shih videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *