Roberti ia merr djalin Tunes edhe pse nuk i flet ja cka ben me te kur jane vetem (video)

Robert Berisha bëri bujë me deklaratën e tij duke treguar për marrëdhëniet familjare që ka me Tunën e vëllain e tij. Këngëtari i famshëm tregoi se nuk flet me kunatën e tij, Tunën por që për vëllain e djalin e tij ka një dashuri të pafund. Ai këtë po e tregon përmes postimeve në rrjetet sociale dhe së fundi një video vërshoi në shtypin rozë, ku ai shihet ta ketë marrë Tianin e vogël per te pare videon shtip nerek.kllam dhe video hapet pas 5 sec

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *