Ndodhi edhe kjo live ne emision dy kengtaret shqiptare puthje e prekje eskalon situata.. (Video)

Iva Aliko u bë e njohur nga të gjithë pas deklaratave se ishte e lidhur me një deputet të martuar nga Kosova. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk ndalet së postuar foto të nxehta dhe provokuese.Plas rrjeti dy kengtaret Shqiptare puthje e prekje live ne emision por ajo cfar ben moderatori do tju befasoje shtip nerek.kllamm dhe shiko videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *