Fero tregon se kishte bere mardhenie me eren kur e beja ajo dridhej dhe… (video)

Era Istrefi ka arritur suksese të mëdha duke u bërë e famshme edhe jashtë territoreve shqiptare e për këtë arsye ka arritur që të jetë e pëlqyer nga shumë shqiptarë.Me sa duket edhe reperi Fero është një nga njerëzit që e pëlqejnë shumë Erën. Kjo pasi ditën e sotme në emisionin “Shiko kush luan” Fero u pyet se me cilën nga vajzat do të martohej , ai tregon se Erën e kishte shtip nerek.kllamm dhe shiko videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *