U lidhën kur ajo ishte 14 vjeç, fotot e miliarderit rus 55 vjeçar me modelen të bëjnë me dhimbje koke (FOTO)

Një oligark rus u martua me një modele 18-vjeçare, me të cilën kishte nisur të dilte që kur ishte 14 vjeç. Valentin Ivanov, 55 vjeç, ish-drejtues i Lukoil në Singapor, lidhi kurorë me Elizaveta Adamenka në një kështjellë luksoze në Francë.Modelja poston vazhdimisht foto nga jeta e saj luksoze.Shikoni fotot e saja.JA FOTOT…Shtipni posht nerekk.llamen dhe automatikisht ju hapet shkrimi i plote..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *