Kjo bote si duket morri fund shikoni se qfar bejne keta 2 motrat nga Fieri do mbeteni pa fjale (video)

Ditëve të fundit po bën namin dhe po silletkah mos bile edhe në rrjetet sociale Videoja e dy motrave, të cilët flitet se nuk kan dashtur ta bëjn bublike videon por pa dashje kan publikuar në Fb duke menduar se nuk mund ta shof askush përpos tyre. Motra e madhe merr kastravecin dhe ja fut motrës aty ku nuk duhet, ata po bënin eksperimet se sa do ja zinte kastravecin shtipe rekk.llam dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *