Historia Interesante e çiftit fitues i lotarise 58 milioneshe tregojne se si e kishin shqyer tiketen dhe e kishin hedhur ne nje kazan plehrash (video)

Fituesit e një çmimi të pabesueshëm të EuroMillions prej 57.9 milionë funtesh janë zbuluar si një çift britanik i pensionuar, i cili aksidentalisht e kishte shqyer biletën e tyre në gjysmë, duke e hedhur gjithashtu në një kazan plehrash. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Fred Higgins, 67 vjeç, dhe gruaja e tij, Lesley, 57 vjeç, nga Aberdeenshire, Skoci, kapën çmimin prej 57,975,367 funtesh nga lotaria e 10 korrikut – dhe po planifikojnë tashmë për të ardhmen e tyre shtype nerek.kllam dhe shiko videon..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *