Çfare po ndodh me shiko kush luan kengetarja iken ne mes te emisionit (video)

Disa javë më parë u përhap lajmi se Luana dhe Fifi kishin bërë sherr dhe për këtë arsye moderatorja e kishte zëvendësuar Fifin me këngëtaren Marsela Çibukaj në sezonin e ri të ‘Shiko kush luan’.
Megjithatë, nëpërmjet një statusi Fifi sqaroi se në fakt asaj i kishte mbaruar kontrata me Top Channel shtype nerek.kllam dhe shiko videon.

“Kontrata ime e punës në televizionin Top Channel ka qenë Shtator 2017 deri qershor 2018… Ka mbaruar kontrata, unë kam vazhduar punët e mia, ato punët e tyre…”- shkruante Fifi ndër të tjera, duke sqaruar se marrëdhëniet e saj me Luanën ishin shumë të mira.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *