Opaa:Fansi i fut duart Encës, ja çfarë i bën në koncert live! (VIDEO)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të komentuara të showbizit shqiptar.
Në një video që kohëve të fundit, e ka publikuar vet ajo në profilin e saj në rrjetin shoqëror “Instagram”, shihet teksa një fans i saj, i ngjitur në skenën ku ajo performon, i fut duart por jo vetëm kaq. Per më shumë, ndiqni videon:…per te par videon e plote kliko ne reklame….per me shume shiko videon me poshte duke shtipur nerek.kllammm!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *