Në fillim nuk doja, pastaj j’u luta të më…

Un jam Megi , nje dite isha me shoqen time e po pinim kafe si gjithmon isha e lyer e rregulluar por ate dite kisha veshur nje fustan super te ngushte qe mi tregonte te gjitha format e trupit (gjoksin e kam mesatar ndersa per te pasmet nuk qahem i kam fikse sic cdo femer do i donte , jam e gjat dhe e dobet).
Ate dite ne tavolin perballe nesh ishin dy cuna njeri ishte shum i bukur me nje trup perfekt i gjat me pak fjale me pelqeu per te pare videon sthip nerek.klammm:

Ky vazhdimisht shikonte nga ne nejse un me shoqen time pik kafe e ne momentin qe donim te paguanim kamarieri na tha qe i keni te paguara nga manaxheri lokalit (ishte ai cuni qe po na shikonte ).

Ne buzqeshem i tham kamarierit flm e ikem … Me shoqen time kemi shkuar dhe nja dy her te tjera prap ai na vezhgonte … Heren e trete qe shkuAm tek fatura ishte i shenuar nje numer telefoni un e pashe pasi kamarieri ma dha faturen ne dore , ishte nr manaxherit .

Ate dite kur vajta ne shtepi ne darke e telefonova ate nr e kuptova qe ishte ai dhe ate naten biseduam gjat u njohem dhe lam te takoheshim . Ai me tha qe te pinim kafe pasi te mbaronte punen nese kisha mundesi Mua ai me pelqente shum dhe pranova direkt e lam te takoheshim te nsr ne darke pasi te mbyllte lokalin dhe ashtu bera .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *