Ky është milioneri nga Kukësi po i Çmonton femrat e estradës, tani në duart e tij gjendet Fjolla Morina (Pamje

Këngëtarja seksi Fjolla Morina e ka mbajtur prej shumë kohësh të fshehtë të dashurin e saj, por burime të Shqipëria Ime kanë zbuluar që djali që i ka rrëmbyer zemrën quhet Berti dhe nuk është nga Kosova por nga Kukësi. Berti jeton prej vitesh në Angli dhe është pronar i një rrjeti zingjir restorantesh, ku së shpejti pritet të hapë një klub të madhe Shtip nërekk,kllam poshtë dhe ju hapet video.

Ai njihet për jetën tejet luksoze dhe i fiksuar pas makinave të shtrenjta, por dhe mjaft simpatik. Berti është pronar i disa makinave luksoze në Shqipëri si Masseratti, Porche Panamera, Benz etj që kalojnë shifrat e qindra mijëra eurove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *