Jam një zonjë 30 vjeçare nga Shtimja , kërkoj një mashkull që…

Jam nje zonje e vetmuar kerkoj nje mashkull sekret pa limit moshe per nje lidhje sekrete ose per caste intime, jam beqare 30 vjece , ju paguaj per kenaqesine qe do me jepni sepse po ndihem e vetmuar dhe kam nevoj qe te kam caste te lumtura. Paraja shkon e vjen dhe nuk e kam problem parane. Pres ata persona qe dinë ta shijojnë jeten, me telefono Viber-Whatsap. Mos e keqperdorni ju lutem. Me thirrni menjeher ju mirpres tani sepse jam zgjuar Shtip nerrekkllamen posht dhe merr nr e tel tim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *