Ekskluzive Kallashi merr Guximin e rrefen: Ky Politikan mi qoj njerzit e vet per te me afruar pare per me fjet ni nate me ta …

Ploset Kallashi ne Intervistin e fundit ne Nkosove showajo tregon disa Sekrete te pa njohura deri me tanin ai rrefen diqka shum interesante. Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni….Valltarja bombastike Kallashi befason me një deklarate interesante. Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun per te pare videon shtip nerek.klamm.

Gjithashtu publikut u ka interesuar se me cilin person ajo eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie, dhe tani zbulohet se kush është ai. Ajo nuk hezitoi në interviste për të dhënë pergjigjen e shumëpritur, madje ai është politikani i njohur shqiptarë, për më shumë shtypni posht reklamen dhe automatikisht ju hapet video e intervistës:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *