Aksion fenomenal i Kosoves Kololli shenon golin e trete per Kosoven /video/

Kombëtarja e Kosovës e ka shënuar edhe golin e tretë përballë Maltës.Pas vazhdimit të dominimit të lojës, dhe një aksioni të bukur, Kosova e ka gjetur edhe njëherë rrjetën.
Ishte sërish Benjamin Kololli, ai i cili shënoi golin e dytë personal dhe të tretin për Kosovën në një aksion të nisur nga vetëm ai shtipe nerek.kllam dhe shiko videon.

Asistues i këtij goli ishte Milot Rashica.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *