HISTORI/ Djaloshi erdhi tek unë kur burri iku në Kurbet…

Jam nje grua nga Lushnja 35 vjec. Po ju tregoj historine time erotike me nje djal 24 vjec , gjithcka ndodhi kur im shoq iku emigrant ne itali.

Ai ka rreth nje vit qe nuk eshte kthyer dhe une nuk mund te duroja me dot… djali 24 vjecar eshte nje komshi aty prane, por une nuk e kam pas njohur më pare, gjithcka ndodhi nje dite kur nne kisha dal ne ballkon dhe po rrija. Kur vura re qe nje djale ishte ulur ne nje karrike, ne lokalin para shtepise sime, dhe po me veshtronte aq keq sa nuk me kishte veshtruar as burri im Videon mundë ta shihni vetëm nëse shtipni nerek.klammm:.

Sapo pash ate me pelqeu shume, aq me teper ai po me shikonte si i cmendur. Pa u matur fare fillova ta provokoj, zbulova kofshat e mia, duke bërë sikur po beja pune ne ballkon e duke u ulur qe ai te shihte edhe me qart te pasmet e mija. Ai po me shihte pa mi ndar syte edhe pse aty ishte me shoket, po fantazoja per te, dhe pa hezituar i bera nje shenj te vinte.

Ai u afrua tek porta ime une pa u menduar 2 here e hapa porten ai u fut brenda, isha e lumtur qe ai erdhi, menjeher e futa ne dhomen time, edhe pse ne shtepi nuk kisha njeri per momentin. Filluam te putheshim pa hezitim, ai nuk duroi do, por ma ngriti fustanin tim dhe ishte shume energjik, me futi duar gjithandej, ishte i embel…

Ne kryem mardhenie, une ulerija nga qejfi kasha nje vit pa bere seks por kamera e sigurimit më kishte kapur dhe…

Videon mundë ta shihni vetëm nëse shtipni nerek.klammm:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *