Kenga qe po merr miliona shikime ne internet video

Edhe pse i vogël me mosh, i riu turk Şahin Kendirci, kishte mahnitur jurinë derisa ai kishte dalur për të përformuar para tyre.
Madje një grua e jurisë ishte befasuar aq shumë nga zëri magjik i këtij vogëlushi sa që kishte mbetur e habitur.E dikuj nga publiku i kishin dalur edhe lotëtshtype rekl,am dhe shiko videon.

Ndërkohë kjo këngë është ndër me të dëgjuarat në historinë e Yotubes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *