Aktorja Eliona Pitarka një “bishë” e vërtetë, me bikini ek spozon të pasmet e saj b ombastike, lë pa frvymë plazhistët

Eliona Pitarka ka fituar zemrat e publikut me rolet që luan në emisionin e humorit “Duplex”. Së bashku me aktorët e tjerë, ajo shkakton humor dhe të qeshura me interpretimet që bën mjaft lirshëm.

Anjeza Maja lë Ramën për Maratonën e Këngës 2019

Ja vlen të theksohet se ajo është edhe një nga aktoret më se ksi në Shqipëri. Është mjaft aktive në “Instagram” dhe shpesh ndan poza pro vokuese me ndjekësit e saj shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *