Eksluzive:Nora Istrefi tregon si është në shtrat Roberti (VIDEO)

Pikërisht lidhur me këto lajme e pyeti edhe drejtuesi i “Xing me Ermalin”, Ermal Mamaqi këngëtaren, e cila ishte një prej të ftuarave të mbrëmjes së sotme në emision.Nora tha se ata vazhdojnë të jenë çift pavarësisht se siç u shpreh ajo lidhjet dhe martesat e gjata kanë ulje-ngritjet e veta.Ajo gjithashtu tregoi edhe per ate se si eshte ne shtrat Roberti ..Per te pare videon eksluzive shtypni mbi rek lamen me poshte dhe ju hapet pas 3 sekondave:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *