Dikur ishte kështu sot i ka bërë milionat! A e njihni? – Ja cila këngëtare e njohur është kjo (Video)

Sahidja është shumë e dashur për publikun.

Ajo është ndër këngëtaret më të njohura dhe mjaft e kërkuara në mbarë trojet shqiptare, por, jo e vetme që nga dita e parë kur filloi të merret me muzikë atë gjithmonë e keni parë bashkë me motren e saj shkruan rtv21

Bëhet fjalë për Sahide Mustafën, e cila bashkë me Safeten në çdo paraqitje që bëjnë, duken bukur dhe të rregulluara deri në detaje shtype rekl,am dhe shiko vide,on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *