Befason Armond Morina Po zbriti katunari në qytet, atdheu është në rrezik (Video)

Aktori i njohur shqiptar duket se ka pasur një mosëmarëveshje me Policinë e Kosovës. Armond Morina mllefin e ka ndarë me ndjekësit e tij në llogarinë e Instagramit nëpërmjet një Instastory ku i ka thënë disa fjalë. Nëpërmjet këtij postimi ai u ka tërhequr vërejtjen policëve që duhen të sillen më mirë me vozitësit e veturave dhe se nuk u kanë borxh një sjellje të pahijshme per te pare videon e plote shtip nerek.kkllam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *