Punoj si qeni ne Gjermani, vetem qe te mos kthehena te familja e burri sepse suj i baj …

Jeta ime eshte shume e gjate por une u mundova ta shkurtoja sadopak. Kur isha 19 vjece shkova per pushime me prinderit tek motra im e martuar ne nje qytet te kosoves. Motra kishte nje rast dhe per kete shkuam tek frizerka aty njofta nje grua e cila donte te me paraqite nipin e burrit, une i thash nuk kam interes por motra ime njifte frizerken dhe po ashtu ajo gruaja e njifte frizerken,me ane te asaj ajo mori adresen e shpis se motres sime. Per te pare videon shtip nerek.kllam

Te nesermen bjen dera dhe doshin me ardh me mpa prinderit e ketij djalit dhe disa pjestar te tjer te familjes se tij.

Nejse u martum e krejt por po ju tregoj diqka shum qe sjam ka muj i baj familjen e burrit nuk di si ti shoh um prishet dita

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *