Babi ma la amanet mos mu marto kurr me te huj po me shqiptar, un jam A.V jetoj ne gjermoni jam 31 vjeçare

Babi ma la amanet mos mu marto kurr me te huj po me shqiptar, un jam A.V jetoj ne gjermoni jam 31 vjeçare Përshëndetje “Shqipnews”, unë jam Antigona, jetoj ne Gjermoni dhe jam 31 vjeçare, dhe dëshiroje te ju tregoje se si babai im ma la amanet te martohem me nje Kosovar. Edhe pse babi im jetoj dhe punoj ktu ne gjermoni dhe ter jeta i shkoj ne gurbet por mendja dhe zemra i ka rreh pe kosven dhe me ka kshilluar por dhe ma ka len amanet mos u marto me te huaj kurr. Per te pare videon e plote shtip nerek.kllam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *