Videoja sk andal me 15-vjeçaren, policit i zbulohen të tjera filmime: I regjistronte dhe… (Video)

Zbulimi i videos shokuese te Berhan Bajrakurtit, policit te Malesise se Madhe dhe shantazhi ndaj 15-vjecares duket se ka qene vetem maja e ajsbergut. Deputeti i PD-se, Ervin Salianji shkruan sot se disponon nje mori videosh te neveritshme, qe efektivi i regjistronte, qofte per shantazh, qofte per te denigruar viktimat e tij per te pare videon e plote shtip nerek.kllam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *