E mban lart në ajër, ky është mashkulli që po e pall0. Klaudia Pepa

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më në zë për momentin. Shpesh herë, ajo poston foto mjaft provokuese në profilin e saj në Instagram.Princi im.”
Kujtojmë kështu se Francesco Mariottini ka qenë balerin në emisonin Amici dhe sot është një ndër balerinët më të njohur në Itali, por se çfarë ka midis tij dhe Klaudias do të presim ende për ta mësuar. Së fundmi Klaudia ka publikuar në Instagramin e saj, një foto me balerinin Francesco Mariottini. per te pare videon e plote shtip nerek.kkllam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *