Zbulohet më në fund, ky është burri të cilit i thotë ‘PO’ Leonora Jakupi (VIDEO)

Këngëtarja Leonora Jakupi çdo herë ka ditur ta mbaj të fshehtë jetën e saj private, transmeton “Zeri.info”. Mirëpo, siç duket tashmë çdo gjë është bërë publike, madje edhe “martesa” e saj me njërin nga aktorët më të famshëm. Bëhet fjalë për një insert me grupin e famshëm humoristik “Stupcat”, ku Leonora në një pjesë shfaqet si nuse, përcjell më tutje per te pare videon e plote shtip nerke.kkllam dhe video hapet pas pak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *