Bjondja e sfidoi duke i nxjerrë të gjitha sheshit, reagon Rasheli: Nuk i plotësonte.. (Video)

Kejvina Kthella është vajza e cila ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pasi ekspozoi më shumë seç duhej në emisionin e së shtunës.

Ajo duket një vajzë pa komplekse dhe që nuk e vret mendjen për opinionin e publikut. Diçka e tillë ka tërhequr vëmendjen nga velina e mëparshme e emisionit Rashel Kolaneci e cila binte gjithnjë në sy me format e saj per te pare videon e plote shtip nerek.kkllam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *