Motra e Encës “del nga binarët”, poston pjesët intime e zhveshur në shtrat (Video)

Enca me publikimin e videoklipit të ri ku dukej shumë e nxehtë dhe zbulonte një pjesë të mirë të trupit të saj, duket se dikush ia ka marrë stafetën.Pikërisht motra e saj e vogël Uindi Haxhia ka lënë fansat gojëhapur me publikimine nëj videoje ku zbulon një pjesë të mirë të kofshëve shumë pranë zonës intime.
Ajo ka festuar 18-vjetorin e ditëlindjes së saj dhe ka vendosur të “shpërblejë” të gjithë fansat që e uruan me një video provokuese nga shtrati per te pare videon eplote shtip nerek.kllamm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *