Moti për javën që po vjen, iu presin temperatura befasuese

Keni bërë plane për këtë javë?
Bëni mirë që së pari të shikoni se ҫfarë moti do të mbretëroj.
Dita e hënë do të karakterizohet me mot kryesisht të vranët dhe me reshje të kohë pas kohe të shiut, temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 0 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius. Të martën do të ketë rënie të temperaturavenë të dy vlerat ekstreme dhe mundësi për reshje shiu dhe bore në disa vende tëintensitetit të dobët, të cilat pastaj do të ndërpriten. per te pare videon e plote shtip nerek.kkllamm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *