Rr.het rënde nje Zvicërran nga nje shqiptar sepse ia ngacmon të dashuren (Video)

Një rrahje masive ka shpërthyer në një klub nate, si rezultat i një veprimi të pamatur të një burri i cili ia kishte prekur të pasmet një femre.
Kamerat e sigurisë kanë filmuar rrahjen masive, ku janë përfshirë tetë persona të cilët po festonin nëpër rrugën ditën e boksit, transmeton Telegrafi.
Në video mund të shihet se si një burrë goditet me shqelma dhe grushta në kokë, derisa disa tjerë qëndrojnë të shtrirë në tokë pa vetëdije shtype rek lamen e meposhtme dhe shiko pamjet se si shqiptari rrah kur e prek ne tel per te pare videon e plote shtip nerek.klamm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *