“Histori nga nje vajze qe jeton ne mergim” Mka ndodh ni sen ne Kosove shum tragjike (TREGIM)

( histori nga nje vajze qe jeton ne mergim )..
Jom kon ne Prishtine me qiken e migjes dhe nje gru erdh te un dhe me pyti a ka mundsi me ja kqyr qiken 10 min, se ska mujt me majt qiken ne dore me shum sene! Un ju pergjigja po ska problem!
Dhe ajo shkoj e un po rri me qiken e Vogel qaty, shkun 15 min hala nuk u kthy nëna e saj, shkun 1 or hala nuk u kthy.
Po ja boj me dore nje policit edhe po vjen te un dhe pom pyt qka ka ndodh edhe pi tregoj dhe ai me thot per te pare videon shtip nerke.kllamm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *