Njihuni me drenicaken që po i çmend amerikanët

Hafia Mira vajza me prejardhje nga Drenica është një nga shqiptaret me seksi në rrjetin social Instagram, ajo ka lindur në Kanadë.Modelja është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku me linjat trupore tejet seksi do të ju lë pa fjalë.Hafia është e njohur për të pasmet e saj si Kim Kardashian. Me fotografi të shumta të cilat bukuroshja i publikon në rrjetet sociale i çmend të gjithë me trupin e saj. per te pare videon e plote duhet te shtipesh nerek.kllamm dhe video hapet pas pak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *