Kjo modele nga Prizreni ju kallë, të pasmet e saj ju çmendin (VIDEO)

Modelja nga Prizreni, Gjelbrona Gashi shquhet për linjat trupore bombastike që nuk përton t’i vë në pah.
Për opinionin e gjerë u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në videoklipin e Capital T me këngën ‘Ti je ma e mira’, e cila ishte protagoniste e klipit shtype rekl,am dhe shiko videon.

Kjo modele nga Prizreni ju kallë, të pasmet e saj ju çmendin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *