Skandali qe u fsheh qe 2 vite mos e humbisni shfaqet video ku shihet qarte si Arian Çani puthe Tunen (video)

Tuna është një prej femnave më tërheqëse e estradës, e cila çmend të gjithë me bukurin dhe format e saj.Ndërsa tani bëhet fjalë për gazetarin thumbues i cili çdo javë interviston personazhet e showbizit shqiptar me pyetje nga më pikante. Në një moment gjatë intervistës, duke bërë shaka Ariani ka tentuar të puthë në buzë këngëtaren Altuna Sejdiu, këngëtarja i ka mbajtur lojën i është afruar dhe shtip nerek.kllamm dhe shiko videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *