Shkëndije Mujaj shkakton ‘tërmet’ me këto Pamje! (Video)

Shkëndije Mujaj njihet për format e saj bombastike që posedon të cilat nuk përton aspak t’i shfaqë edhe për ndjekësit e saj.

Fotografitë dhe videot e ndryshme me ekspozimin e trupit nuk mungojnë.Së fundmi, bomba shqiptare ndodhet në Budva nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme.

Në videon e fundit të publikuar bën ‘twerk’ e që padyshim kjo ka bërë që edhe ndjekësit të shpërthejnë me komente shtip nerekk.llam dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *