Barcelona Real Madrid edhe pak minuta fillon super ndeshja shiko ketu Live

Pas pak luhet “El Clasico”. Sfida do të jetë e vlefshme për javën e 10-të të “La Ligës”. Katalanasit vijnë në këtë takim pas tri fitoreve dhe dy barazimeve në pesë ndeshjet e fundit. Nga ana tjetër, Real Madrid qëndron më keq, me tri humbje, një fitore dhe një barazim. Ndeshja fillon në ora 16:15 dhe spektakli natyrisht nuk mund të mungojë. E veçanta e kësaj sfide është se në fushë nuk do jetë as Messi e as Ronaldo ndryshe nga sezonet e kaluara shtip nerekk.llamm dhe shiko videon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *