Këngëtari i njohur shqipëtar ben gërrdi me da’Sara, puthje ledhatime dhe jo vetëm kaq… |VIDEO|

da’SARA eshte ajo qe gjithmone ne emisionet e saj sjelle modele apo njerez qe para vetes mundohen te krijojne nje kariere kesaj rradhe ne emision e kishte nje modele. da’SARA dhe kengetari i njohur thuajse gjate gjithe kohes ia kane thene mbuloj gjinjet se po te dalin. Da sara i ka kerkuar asaj te ja prek ajo ne fillim nuk pranoi por ne fund e pranoi por ndodhi edhe dicka me shuum.. Shikoni se cfar ndodhi me tutje duke shtypur reklamen me poshte dhe shikoni se cfar bene ata deh kush ishte kengetari fatlum… shtyp nerekk.llam dhe shiko videon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *