Kush po ja fut kokën mes këmbëve Roza Latit (VIDEO)

Që prej ndarjes me këngëtarin Stine, Roza Lati nuk ka bërë publike asnjë lidhje ndonëse e ka thënë shpesh që ka një person me të cilin shoqërohet. Së fundmi moderatorja e emisionit “Why Not” ka publikuar herë pas here foto në Insta Story me një djalë muskuloz dhe me tatuazhe të cilit ia mbulonte fytyrën. Shtup re kla men dhe shiko videon e plote.

Kjo ka bërë që mediat të shkruajnë për të dashurin e saj duke aluduar edhe se kush mund të jetë.
Kjo e ka acaruar moderatoren e cila ditën e sotme ka treguar se personi që të gjithë po e bënin për të dashurin e saj në fakt ishte burri i shoqes së ngushtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *