Big Brother filloi dje, shikoni çfar çmendurie po ndodh tani, çfar kushti u ka vene vellau i madh..

As këtë vit nuk mund të mungonin skenat e nxehta në Big Brother Albania.Daniel dhe Fotini janë parë së fundmi duke dhuruar skena të nxehta në dush me njëri – tjetrin.Por mbrëmjen e sotme kanë shkuar dhe më tej duke dhënë “fërkimet” e para me njëri – tjetrin dhe duke qenë shumë afër pikës ekstreme, që me sa duket i kanë thirrur mendjes dhe kanë reflektuar se seksi në Big Brother është i ndaluar.Për minuta me radhë, çifti ka dhuruar “shfaqje” siç mund ta shikoni nga video e mëposhtme.Shtipni nerek.llamen me posht dhe shiko vi deon e plot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *