Më në fund Bleona Qereti e gjeti bashkëshortin? Habit me postimin e radhës [FOTO]

Bleona Qereti është një ndër këngëtarët më të famshme shqiptare. Gjithmonë e guximshme dhe nuk kursehet për asnjë fjalë kur i preket interesi. Ajo ka folur në çdo intervistë të sajën tregon se pret të dashurin e duhur të jetës, atë me të cilin edhe do e shohë si të denjë për të krijuar familje. Deri më tani të pakta janë lidhjet e saj që dihen në media Shiko videon e plote duke shtipur nerek.kllammenn me poshte.

Por së fundmi Bleona ka postuar disa ‘insta story’ ku shihet në makinë krah një mashkulli. Teksa bën video në sfond është kënga “All I Want For Christmas Is You” nga Mariah Carey. Në momentin kur kënga vazhdon në refren tek pjesa “All I Want For Christmas Is … You” ajo e drejton kamerën nga mashkulli që ka në krah. Hmm, të jetë vallë ky mashkulli fatlum? Kjo nuk dihet por presim Bleonën të na e thotë:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *