Pse U Nda Nga Ish-Burri? Albëria I Lë Të Gjithë Pa Fjalë Me Përgjigjen, “U Ndava Sepse Ai Më Ka…

Pse u nda nga ish-burri? Albëria i lë të gjithë pa fjalë me përgjigjen, “U ndava sepse ai më ka…Këngëtarja shumë e njohur për publikun shqiptar, Albërie Hadërgjonaj, është një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar. Prej disa vitesh e ndarë nga bashkëshorti i saj, ajo ka folur sot për të në emisionin e ‘Piter Pan’, dhe ka treguar arsyen shokuese te ndarjes, ja cfare thot ajo, per me shume shtip me posht nerekk.llamenn dhe ju hapet video:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *