Një ‘tigreshë’ si Demi Rose

Me format e saj bombastike Demi Rose ka mbledhur miliona ndjekës në rrjetin social Instagram.
Dhe modelja nuk i zhgënjen asnjëherë.
Së fundmi, 23-vjeçarja është shfaqur si një ‘tigreshë’ e vërtetë.
Ajo ka pozuar një foto me bikini duke vënë në pah pasuritë e saj me të cilat mburret

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *