Vatan haini Can Dündar’dan alçak paylaşım

Vatan hainliğinden yargılanan ve Almanya’da kaçak yaşayan Can Dündar sosyal medya üzerinden yine ihanetini tescil eden bir paylaşımda bulundu.Vatan hainliğinden yargılanan Can Dündar alçak bir paylaşımda bulundu. Kaçak olarak yaşadığı Almanya’da sürekli Türkiye aleyhine propaganda yapan Dündar, 2024 Avrupa şampiyonasının Almanya’ya verilmesini sevinçle karşıladı ve Türkiye’yi yalan sözlerle kötüledi.

Can Dündar paylaşımında: ‘Demokrasisi olmayana top bile vermezler’ ifadesini kullandı.

TERÖR PARTİSİNİN VEKİLİ DE ÇALIŞMA YAPMIŞTI

Terör örgütünün siyasi uzantısı HDP’nin Milletvekili Ahmet Şık da Türkiye’nin uluslararası organizasyon olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapmaması için kara propaganda çalışmaları yürütmüş ve bu yönde mesai harcamıştı.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Almanya’ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye’deki tutuklu gazetecilerle ilgili soru soracağını söyleyen eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’ı eleştirdi. Hakan, “Alman himayesinde soru sorana ‘yiğit’ denmez” dedi.

Can Dündar, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan ”Alman himayesinde soru sorana yiğit denmez Can. Alman korumasında, Alman kucağında, Alman himayesinde, Alman mandasında istediğin kadar okkalı sorular sor. Asla kahraman olamazsın! Asla yiğit olamazsın” diyerek kendisini korkaklıkla suçlayan Ahmet Hakan’a ”Tahir Elçi’ye aslan, iktidara kedi olanlar, ”yiğitlik” mevzuuna hiç girmemeli” yanıtını verdi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *