Kerimcan Durmaz, Demet Akalın Eleştirilerine İsyan Etti

Kerimcan Durmaz, Demet Akalın Eleştirilerine İsyan Etti: Aptal Fikirlerinizi Kendinize Saklayın .Demet Akalın’a yaptığı jest için eleştirilen Kerimcan Durmaz, sosyal medya hesabından isyan etti. Durmaz, “Aptal fikirlerinizi kendinize saklayın.” dedi.

Ünlü fenomen Kerimcam Durmaz, Demet Akalın’a yaptığı jesti eleştirenlere sosyal medya hesabından cevap verdi. Durmaz, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, “Aptal fikirlerinizi kendinize saklayın.” dedi.

“BAŞKASINA YARDIM ETMEDİĞİMİ NEREDEN BİLİYORSUNUZ?”

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın’ın evine haciz geldiği sırada eşyaları zedelenmişti. Kerimcan Durmaz ise Demet Akalın’a jest yaparak zedelenen eşyalarını yenilemişti. Bu davranışı tarafından çok konuşulan Kerimcan Durmaz, “Akalın’a yardım edeceğine ihtiyacı olan birine yardım et” eleştirilerine sosyal medya hesabından cevap verdi. Kerimcan Durmaz paylaştığı videoda, “Kerimcan Durmaz, Demet Akalın’a yardım etmiş diye bir haber gördüm. Demet’e yardım edeceğine başkasına etsin filan diye. Birincisi Demet Akalın benim çok sevdiğim bir arkadaşım bir ablam. Dolayısıyla istediğim her konuda yanında olabilirim. Bunun için kimseden izin almayacağım. İkincisi de şu benim başkalarına yardım etmediğimi nereden biliyorsunuz. Aptal fikirlerinizi kendinize saklayın.” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Evine gelen haciz memurları tarafından eşyalarına el konulan Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde hepsini geri almıştı. Ünlü şarkıcı, hasar gören bazı eşyalarını sosyal medyada paylaşınca komşusu ve yakın dostu Kerimcan Durmaz duruma el atmıştı. Hasar gören tüm eşyaların yenisini satın alıp ünlü şarkıcının evine gönderen Durmaz, bu davranışıyla Akalın’ı duygulandırmıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *