Beşiktaşlı Gökhan Gönül ve Şenol Güneş’ten Alkışlanacak Hareket

Beşiktaşlı Gökhan Gönül ve Şenol Güneş’ten Alkışlanacak Hareket

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan derbide, Gökhan Gönül topun kendisinden taca çıktığını hocasına söyledi. Şenol Güneş de Gökhan’ın bu davranışının ardından topun rakip takıma verilmesi gerektiğini hakemlere iletti. Spor Toto Süper Ligin 6. haftasında Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya geldi. Zorlu mücadele Babel ve Ayew’in karşılıklı golleriyle 1-1 berabere tamamlandı.

GÖKHAN GÖNÜL TOPUN KENDİSİNDEN ÇIKTIĞINI SÖYLEDİ

Fenerbahçe-Beşiktaş derbisinde ilginç bir an yaşandı. Karşılaşmanın 56. dakikasında Gökhan Gönül taç kullanmak için kenara geldi. Gökhan, teknik direktörü Şenol Güneş’e topun kendisinden çıktığını ve taç atışının Fenerbahçe’nin kullanması gerektiğini söyledi. Daha sonra Gökhan ve Şenol Güneş bu durumu maçın hakemi Fırat Aydınus’a iletti.

FIRAT AYDINUS KARARINI DEĞİŞTİRMEDİ

Gökhan Gönül bu davranışının ardından maçın hakeminin kararını değiştireceğini ve taç atışını Fenerbahçe lehine vereceğini düşünerek elindeki topu rakip oyuncuya fırlattı ve görev alanına geri döndü. Fakat maçın hakemi Fırat Aydın’us Gökhan’ın topun kendisinden çıktığını söylemesine rağmen kararını değiştirmedi ve taç atışını Beşiktaş’a kullandırdı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *